Dajemy
dobry przekład

Nasza specjalność to tłumaczenia
copywriterskie i marketingowe.

Start

Marka HighContext wyrosła na glebie doświadczenia firmy Textmakers, agencji copywritersko-contentowej. Wykorzystując budowaną przez lata wiedzę o języku i znajomość marketingu, tworzymy tłumaczenia najwyższej klasy: zakorzenione w kulturze firmy naszego klienta, dopasowane do języka jego odbiorców i doskonałe pod względem językowym.

Pracujemy w sposób typowy dla agencji kreatywnych, czyli zespołowo. Dzięki synergii umysłów powstają tłumaczenia o wyróżniającej się jakości. Współpraca i wzajemne konsultacje tłumaczy, copywriterów i redaktorów są niezbędne szczególnie w przypadku większych projektów lub tekstów wymagających uwzględnienia kontekstu kulturowego.

Naszym stałym klientom zapewniamy obsługę klasy premium: opiekę przez 365 dni w roku, dostęp do zagranicznych ekspertów, elastyczne cenniki i ekspresowe terminy. Każdemu klientowi gwarantujemy natomiast bezpłatne poprawki bez ograniczeń oraz standardową korektę tłumaczenia.

Każde z przygotowywanych przez nas tłumaczeń poddawane jest standardowo korekcie pod kątem interpunkcji, ortografii i układu tekstu. Tak przygotowany materiał nadaje się do natychmiastowej publikacji. Możemy także zredagować posiadane przez Państwa tłumaczenie, nadając mu lepsze brzmienie lub dopasowując je do określonej grupy odbiorców.

Tłumaczenia marketingowe

Język marketingu musi uwieść odbiorcę, poruszyć jego zmysły i w efekcie skłonić do otwarcia portfela. Dlatego zwykłe tłumaczenie nie wystarczy. Korzystając z naszego doświadczenia, przełożymy słowa na wizerunek marki i sprzedaż. Jeśli mają już Państwo gotowe tłumaczenie, chętnie weźmiemy je na warsztat, by dodać mu marketingowego sznytu.

Tłumaczenia copywriterskie

Czasami tłumaczenie musi być nie tylko poprawne i płynne, ale tak samo kreatywne jak oryginał. Osoba dokonująca tłumaczenia musi zatem współpracować z copywriterem (lub nim być). Takiego przekładu (zarówno na język polski, jak i na języki obce) wymagają na przykład slogany, plakaty czy filmy. Nasz copywriter może także udoskonalić już gotowe tłumaczenie.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ