E-book

Alt Text

Warsztat copywritera

Zapisz się na listę oczekujących!

W e-booku prezentujemy kompletny warsztat copywritera, złożony z kilkudziesięciu praktycznych technik, dzięki którym można stworzyć skuteczny komunikat marketingowy – poczynając od zdobycia i utrzymania uwagi odbiorcy, poprzez zaangażowanie go w treść i przekonanie do oferty, aż po skłonienie do dokonania zakupu. Każdą z technik ilustrujemy obrazowym przykładami – zarówno fikcyjnymi, jak i takimi, które zostały faktycznie zastosowane w komunikacji firm i marek z różnych branż.

Dostaniesz do ręki świetnie wyposażony, całkowicie autorski warsztat copywritera – zestaw praktycznych i uniwersalnych narzędzi do tworzenia tekstów marketingowych.

Dowiesz się, jak pisać o różnych rodzajach produktów i usług, jak poruszyć wyobraźnię, jak wzmocnić i zdynamizować przekaz oraz jak za jego pomocą sprzedać.

Dzięki popartym przykładami technikom i sposobom nauczysz się pisać na różne tematy nawet wtedy, gdy brakuje Ci weny, a do głowy nie przychodzi żaden pomysł.

O autorce

Dr Agnieszka Wiącek jest doświadczoną copywriterką, redaktorką i tłumaczką. Doświadczenia zawodowe zdobywała jako kreatywny copywriter w agencjach reklamowych, a następnie jako dyrektor zarządzająca agencji contentowej Textmakers. Tworzyła różnorodne treści dla największych marek na polskim rynku. Prowadziła również szkolenia z zakresu copywritingu – zarówno dla firm, jak i w formie otwartej.

Dla kogo przeznaczony jest e-book?

Copywriterzy

To doskonała baza wiedzy dla osób, które chcą związać swoją karierę z copywritingiem i redakcją tekstów lub rozwinąć warsztat.

Marketerzy

Przedstawione techniki pomogą Ci budować skuteczne komunikaty marketingowe dla Twoich klientów.

Profesjonaliści

Warto nauczyć się dobrze pisać, by promować swoją markę osobistą w social media i docierać do klientów.
Alt Text

Zawartość publikacji

Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Lista oczekujących

Zostaw swój adres e-mail, a powiadomimy Cię, gdy e-book będzie dostępny w sprzedaży.

    captcha